Satılır 4 otaqlı yeni tikili 91 m²

Abşeron, Saray · Saray qəsəbəsi, Saray MTK · YeniEmlak.AZ

Satış EML-132262 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

91.00m²

Otaq sayı

4

Mərtəbə

11 / 14

Təsvir

Abşeron rayonu Saray qəsəbəsində, Saray MTK-da 14/11-ci mərtəbəsində, 91 kv.metr sahəsi olan, 3 otaqdan - 4 otağa düzəlmə Əla təmirli Çıxarışlı mənzil satılır. Bina yol kənarında yerləşir. Bütün marşrutlar binanın qabağıdan keçir. Kombi istilik sistemi və mətbəx mebeli evdə qalacaq. 2 Lifti var. Su, qaz, işıq daimidir. Real alıcıya qiymətdə endirim olacaq. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,429 AZN/m²

Ortadan 20.5% sərfəli

Rayon ort: 1,796 AZN/m²

Saray

1 796 AZN/m²

Son 6 ay: -18%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.00%

Aktiv: 1576 Yeni: 438 Tələb: Aşağı
76 471 USD
130 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi