Satılır 2 otaqlı yeni tikili 42 m²

Abşeron, Güzdək · Aşağı Güzdək qəsəbəsi, Cənnət Park yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-226168 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 10

Təsvir

Cennet Park yaşayış kompleksində 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil tam təmirlidir və 70% əşyalı olaraq satılır. İşığı və suyu daimidir, sənədləri qaydasındadır. Mənzilə aid bütün xərclər qiymətə daxildir, əlavə xərc tələb olunmur. Qiymət 68 000 AZN-dir. Real alıcıya endirim olunacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,619 AZN/m²

Ortadan 55.8% sərfəli

Rayon ort: 3,664 AZN/m²

Güzdək

3 664 AZN/m²

Son 6 ay: +12%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -73.20%

Aktiv: 57 Yeni: 15 Tələb: Aşağı
68 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
V

Vahid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi