Satılır 3 otaqlı yeni tikili 96 m²

Bakı, Yasamal · Yasamal rayonu,Asan Xidmətin arxası,Kristal Abşeron yaşayış kompleksi. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-170727 12
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

96.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

10 / 16

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR !!! İPATEKAYA YARARLI !!! SƏNƏT KUPÇA(ÇIXARIŞ). Bazar qiymətinnən ucuz satılır !!! Bütün otaqlarında kondisaner quraşdırılıb !!! Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxasında, Kristal Abşeronun inşa etdiyi, Park Yasamal layihəsində, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində, ümumi sahəsi 96 kv/m olan QANUNİ 3 otaq mənzil satılır. Bina premiumdur. Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Bütün otaqlarının pəncərəsi tam vitrajdır. Binanın geniş həyəti, 24 saat mühafizə, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur, bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Sənədi Kupçadır (ÇIXARIŞ). Qiymət 280.000 Azn. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Şirkət komissiyası 1 % təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,917 AZN/m²

Ortadan 0.2% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
280 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Akif Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi