Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198327 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 20

Təsvir

DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ PREMİUM MENZİL!!! . “White Towers” yaşayış kompleksində dəniz mənzərəli premium mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil 2 otaqdan studio görnüşündə ideal şəkildə düzəldilib və peşəkar dizayner təmiri ilə yüksək səviyyədə yenilənib. Tam əşyalıdır və bütün mebel və texnika satış qiymətinə daxildir. Mənzildə holl, mətbəx və sanitar qovşaqda isti döşəmə sistemi quraşdırılıb. İstilik sistemi kombidir. Şüşəbənd eyvan mənzilə əlavə rahatlıq və genişlik qazandırır. Qaz, su və işıq daimidir. Kompleksdə sakinlərin komfortu üçün 4 sürətli lift və yeraltı parkinq mövcuddur. Layihə şəhərin ən prestijli ərazilərindən birində yerləşir. Ağ şəhər, bulvar və Xətai metrosuna yaxın olması gündəlik həyatı olduqca rahat edir. . Sənəd müqavilədir. Pilot layihə olduğu üçün yaxın zamanda kupçanın verilməsi nəzərdə tutulur. Bu isə mənzili həm yaşayış, həm də gəlirli investisiya üçün ideal seçimə çevirir. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,046 AZN/m²

Ortadan 35.5% baha

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
154 706 USD
263 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mövlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi