Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²

Bakı, Suraxanı · Mida 1 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-118732 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

85.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 10

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

MİDA 1-DƏ GENİŞ 3 OTAQLI MƏNZİL SATILIR ​Hovsan yaşayış kompleksində (MİDA 1), geniş sahəyə malik və əlverişli mərtəbədə yerləşən mənzil satışa çıxarılıb. ​Mə mənzil haqqında texniki məlumatlar: ​Məkan: MİDA 1 yaşayış kompleksi. ​Sahə: 84 kv.m. ​Otaq sayı: 3 otaq. ​Mərtəbə: 10 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsi (aşağı mərtəbə üstünlüyü). ​Vəziyyəti: Əşyasız satılır. ​Üstünlüklər: ​Geniş sahə: 84 kv.m ailə üçün kifayət qədər geniş və rahat yaşayış sahəsi təmin edir. ​İdeal mərtəbə: 2-ci mərtəbə həm lift asılılığı olmayan, həm də yaşlılar və uşaqlı ailələr üçün ən çox tələb olunan mərtəbədir. ​Kompleksin imkanları: MİDA-nın infrastrukturu (uşaq bağçası, məktəb, parkinq və geniş oyun meydançaları) yaxınlıqdadır. ​Qiymət və Şərtlər: ​Qiymət: 146 000 AZN. ​Ofis haqqı: 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,729 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 1,908 AZN/m²

Suraxanı

1 908 AZN/m²

Son 6 ay: -1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.80%

Aktiv: 2732 Yeni: 528 Tələb: Aşağı
86 471 USD
147 000 AZN
Kupçalı
O

Orxan bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi