Satılır 2 otaqlı yeni tikili 42 m²

Bakı, Masazır · Ipoteka.AZ

Satış EML-180087 10

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 6

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 42kv sahəsi olan 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 1 ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzil əşyalı satılır. Kompleksdə su, işıq, istilik sistemi var.Qeyd: Müştəri tərəfədən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,810 AZN/m²

Ortadan 16.8% baha

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
76 000 AZN
Kupçalı
M

Mais

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi