Satılır 3 otaqlı yeni tikili 84 m²

Abşeron, Masazır · Abşeron rayon Masazir qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayiş kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204583 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

84.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 5

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Abşeron rayon Masazir qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayiş kompleksi.Bina 5 mərtəbəlidir,Menzilde 5 ci mərtəbəsinde yerləşir.Şəhərcikdə məktəb,bagca,iaşə obyektlər və futbol meydançalari fealiyet göstərir.Su,işiq,merkezleşmiş istilik sistemi daimidir.Qaz ında xetleri çekilib yaxin vaxtlarda veriləcək.Sənədləri tam qaydasindadir(Kupça var).Mənzildə əşyalar qalacaqdir.Qanuni 3 Otaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,012 AZN/m²

Ortadan 35.5% sərfəli

Rayon ort: 1,568 AZN/m²

Masazır

1 568 AZN/m²

Son 6 ay: -11.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.50%

Aktiv: 6315 Yeni: 1904 Tələb: Aşağı
45 946 EUR
85 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
Ə

Əziz Əmlakçı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi