Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
84.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
5 / 5
Təsvir
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 84 kv m olan qanuni 3 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 5 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Daxili kredit yoxdur Barter yoxdu Əşyalı Kupcalı. Qiymət 80 000 azn İLKİN.050 202 72 25
Xəritə
Bazar analitikası
952 AZN/m²
Ortadan 39.2% sərfəli
Rayon ort: 1,567 AZN/m²
1 567 AZN/m²
Son 6 ay: -11.8%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -7.50%