Satılır 3 otaqlı yeni tikili 145 m²

Bakı, Nəsimi · m.qasqay · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193150 4
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

145.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 18

Təsvir

Tibb Unisi Pxali Mak ve Neftcibaza yaxinligi Yeni tikili binada yaxsi temirli Radnoy 3 otaqli menzil tecili satilir Menzil temirden yeni cixib ve temirden sonra yasayis olmayib Binada Qaz Su İsiq Lift Qaraj daimi Senet - Kupca Qiymet - 430 000 AZN !!! Ofis Haqqi - 1% Faiz !!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,966 AZN/m²

Ortadan 16.9% sərfəli

Rayon ort: 3,567 AZN/m²

Nəsimi

3 567 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.30%

Aktiv: 8274 Yeni: 1647 Tələb: Aşağı
430 000 AZN
Təmirli Kupçalı
T

Tural Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi