Satılır 3 otaqlı yeni tikili 114 m²

Abşeron, Masazır · Masazır · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196362 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

114.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 6

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 114 kv m olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Əla temirli. Lift yoxdu Əşyalar qalacaq. Barter yoxdur Çıxarış var. Qiymət 170000 azn İLKİN.050 202 72 25

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,491 AZN/m²

Ortadan 4.7% sərfəli

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.10%

Aktiv: 6453 Yeni: 2032 Tələb: Aşağı
170 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi