Satılır 3 otaqlı yeni tikili 101 m²

Bakı, Yasamal · C.Cabbarlı küç · Ev10.Az

Satış EML-118985 16
8 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

101.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 12

Təsvir

Şəhərin mərkəzində prestijli məkan, Caspian Plaza və Globus Center-in yaxınlığında, Nizami metrosuna piyada məsafədə yerləşir, panoramlı, işıqlı və rahat mənzil. Yasamal rayonu, 12 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 101 kv.m., geniş mətbəx-studiya və 2 otaqdan ibarətdir və təmirin 90 faiz tamamlanıb (zövqünüzə uyğun tamamlamaq imkanı), qaz-su-işiq daimi. Metroya və əsas nəqliyyat xətlərinə bir neçə dəqiqəlik məsafə, əla infrastruktur və mərkəzi lokasiya, məktəb, uşağ bağcası, süpermarketlər, restoran və kafe və digər iaşə obyektləri.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,267 AZN/m²

Ortadan 11.7% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
194 118 USD
330 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi