Satılır 3 otaqlı mənzil 80 m²

Bakı, Əhmədli · M.Gəncəvi küçəsi · Bina.Az

Satış EML-088365 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai rayonu, M.Gəncəvi küçəsi, Ukrayna dairəsinin yanı, Eksperimental layihəli 5 mərtəbli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m, qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil geniş və işıqlıdır, orta blokdadır, yelçəkəndir, bəzi əşyalar qalır, qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Binaın yeri idealdır yanında məktəb, baxça, supermarket, avtobus dayanacağı, bütün iaşə odyektləri mövcuddur. Ən əsası çıxarış var və ipotekaya yararlıdır. Qiymət-151000azn. Xidmət haqqı-1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,888 AZN/m²

Ortadan 31.8% sərfəli

Rayon ort: 2,766 AZN/m²

Əhmədli

2 766 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
81 622 EUR
151 000 AZN
Təmirli
E

Elçin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi