Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
80.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
3 / 5
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Xətai rayonu, M.Gəncəvi küçəsi, Ukrayna dairəsinin yanı, Eksperimental layihəli 5 mərtəbli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 80 kv.m, qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil geniş və işıqlıdır, orta blokdadır, yelçəkəndir, bəzi əşyalar qalır, qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. Binaın yeri idealdır yanında məktəb, baxça, supermarket, avtobus dayanacağı, bütün iaşə odyektləri mövcuddur. Ən əsası çıxarış var və ipotekaya yararlıdır. Qiymət-151000azn. Xidmət haqqı-1%
Xəritə
Bazar analitikası
1,888 AZN/m²
Ortadan 31.8% sərfəli
Rayon ort: 2,766 AZN/m²
2 766 AZN/m²
Son 6 ay: +2.5%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -4.10%