window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
117.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
11 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Şexsi evimdi. Simurq mtk da yerleşir. Yel cəkən proyekt. Sened kupca. İpotekaya yararlı. Qismen eşyalı. Qanuni 3 otaqlı.
Xəritə
Bazar analitikası
2,222 AZN/m²
Ortadan 23% sərfəli
Rayon ort: 2,887 AZN/m²
2 887 AZN/m²
Son 6 ay: +11.1%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +3.90%
Aktiv: 5707
Yeni: 1620
Tələb: Aşağı
140 541 EUR
260 000 AZN
Təmirli