Satılır 3 otaqlı mənzil 160 m²

Bakı, Yasamal · Ceyhun Hacıbəyli küç. · Bina.Az

Satış EML-062237 2
5 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

160.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 22

Təmiri

Təmirli

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!!!!! Nərimanov rayonunda Ceyhun Hacibeyli küçəsində QANUNİ 3 otaqli ümumi sahəsi 160 kv yaxın olan temirli mənzil dəyərindən ucuz satılır.22 mərtəbəli binanın 7ci mərtəbəsində yerləşir. Dədə Qorqud parkina metroya yaxin mesafededir. Ərazisində hər bir iaşə obyekti və infrastruktur mövcuddur. Real alıcıyla qiymətdə razılaşmaq olar. Əlavə məlumat üçün günün istənilən vaxtı əlaqə saxlıya bilərsiz. Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,119 AZN/m²

Ortadan 6.7% baha

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
499 000 AZN
Təmirli
P

Pakize xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi