Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
110.00m²
Otaq sayı
3
Mərtəbə
11 / 17
Təmiri
Təmirli
Təsvir
Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosu, Ukrayna Dairəsi, Kontact Home-un üstü, Laura yaşayış kompleksi, 17 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsi, ümumi sahə 107 kv. qanuni 3 otaq, yepyeni təmirlidir,həm də yüksək səviyyədə, mebellərnən də təchiz olunub,yaşayış isə olmayıb. Şəkillər mənzilə aiddir,baxın özünüz dəyərləndirin, canlı da baxmaq istəsəz buyurun zəng edin. Qiymət: 272 000 AZN
Xəritə
Bazar analitikası
2,473 AZN/m²
Ortadan 10.4% sərfəli
Rayon ort: 2,759 AZN/m²
2 759 AZN/m²
Son 6 ay: +2.2%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -4.10%