Satılır 3 otaqlı mənzil 110 m²

Bakı, Əhmədli · Məhəmməd Hadi küç. · Bina.Az

Satış EML-139552 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai rayonu, Həzi Aslanov metrosu, Ukrayna Dairəsi, Kontact Home-un üstü, Laura yaşayış kompleksi, 17 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsi, ümumi sahə 107 kv. qanuni 3 otaq, yepyeni təmirlidir,həm də yüksək səviyyədə, mebellərnən də təchiz olunub,yaşayış isə olmayıb. Şəkillər mənzilə aiddir,baxın özünüz dəyərləndirin, canlı da baxmaq istəsəz buyurun zəng edin. Qiymət: 272 000 AZN

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,473 AZN/m²

Ortadan 10.4% sərfəli

Rayon ort: 2,759 AZN/m²

Əhmədli

2 759 AZN/m²

Son 6 ay: +2.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.10%

Aktiv: 3310 Yeni: 1022 Tələb: Aşağı
272 000 AZN
Təmirli
M

Müşfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi