Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193373 9
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

80.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Heydər Əliyev prospekti əsas yol baxan bina Fransuz Xruşovka.. əla təmir..daş bina. orta blok.. qanuni 3 otaq.. prospektə açıq balkon.. həyət balkon zala qatılıb.. mətbəx həyətə tərəf 2.5 metr genişlənib.. kupça..alqı satqıdan həmən sonra ev təhvil veriləcək..mətbəx mebeli..qusmən əşyalı.. OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,150 AZN/m²

Ortadan 19.1% sərfəli

Rayon ort: 3,894 AZN/m²

Nərimanov

3 894 AZN/m²

Son 6 ay: -18.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.60%

Aktiv: 16304 Yeni: 5489 Tələb: Aşağı
148 235 USD
252 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
8 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi