Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 40 m²

Bakı, Badamdar · Emlak.Az

Satış EML-071726 2
5 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

40.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Təcili satisa yeni cixan menzili teqdim edirem size!!!

Menzil Elmler metrosuna yaxin Space tv-in yaninda Elesger Elekberov kucesinde yerlesir

Menzil investitsiya yatirim ucun,alib kiraye vermek ucun(500-550) ideal variantdir

Su qaz isig daimidir

Menzili:Hüseyn Cavid parkı,Texniki Universiteti,Memarlıq və İnşaat Universiteti,BDU universitetlerine yaxindir

--------------------------------

Ofis haqqi 1% teskil edir!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,300 AZN/m²

Ortadan 77.3% sərfəli

Rayon ort: 14,540 AZN/m²

Badamdar

14 540 AZN/m²

Son 6 ay: -23.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.40%

Aktiv: 2643 Yeni: 573 Tələb: Aşağı
132 000 AZN
Təmirli Kupçalı
K

Kamil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi