Satılır 2 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Yasamal · Esed Ehmedov kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175748 13
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 13

Təsvir

Əmlak, əlverişli və sakit ərazilərindən birində yerləşən AVİQ MTK yaşayış kompleksində, 13 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində, 2-ci blokda yerləşən, ümumi sahəsi 88 kv.m olmaqda olan məznildir. Mənzil 2 otaq + 1 mətbəxdən ibarətdir. Planlaşdırma çox əlverişlidir. Cambalkon quraşdırılıb və istəyə uyğun olaraq mənzili rahatlıqla 3 otağa çevirmək mümkündür. Otaqların sahəsi: Zal – 27 kv.m Mətbəx – 16 kv.m Yataq otağı – 17 kv.m Dəhliz (koridor) – 11 kv.m Sanitar qovşağı – 6 kv.m Balkon – 8 kv.m Mənzil zövqlə və peşəkar dizayner tərəfindən dizayn olunub, yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Yaşamaq üçün təmir olunub, agentlik evi deyil. Əşyalarla birlikdə satılır. Sənədlər: Çıxarış (kupça) var İpotekaya yararlıdır Kompleksin üstünlükləri: Uşaqlar üçün geniş və təhlükəsiz oyun meydançası 2 mərtəbəli yeraltı avtodayanacaq (qaraj) (qaraj üçün də çıxarış almaq mümkündür) Həyətdə müşahidə kameraları mövcuddur İnfrastruktur baxımından əlverişli yerləşmə Bina yüksək keyfiyyətlə inşa olunub, bütün kommunikasiyalar mövcuddur. XIDMET HAQQI 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,994 AZN/m²

Ortadan 31.8% sərfəli

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Yasamal

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
179 500 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

MALIK MUELLIM

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi