Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130.5 m²

Bakı, Nəsimi · Salatın Əsgərova küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131633 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

130.50m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 18

Təsvir

Salatın Əsgərova küçəsi təqdimat qısa Satılır – 3 otaqlı mənzil Bakı şəhəri, Nizami metrosu, Salatın Əsgərova küçəsi 3 otaqlı, 128 m² geniş sahə 16 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi Hamam və sanitar qovşaq ayrıdır 2 geniş balkon mövcuddur Qiymət: 390 000 AZN Şəhərin mərkəzində rahat və əlverişli yerləşimdə ideal seçim

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,989 AZN/m²

Ortadan 16.3% sərfəli

Rayon ort: 3,571 AZN/m²

Nəsimi

3 571 AZN/m²

Son 6 ay: -5.4%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
390 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Ü

Ülvi bey Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi