Satılır 2 otaqlı yeni tikili 61 m²

Abşeron, Saray · Saray qəsəbəsi Saray petrolun yaxınlığı Jasmin Park · YeniEmlak.AZ

Satış EML-015264 193

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

61.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 10

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

HAZIR DAXİLİ KREDİT... TƏK ŞƏXSİYYƏT VƏSİQƏSİLƏ... İŞ YERİ VƏ ARAYIŞ TƏLƏB OLUNMUR... Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray petrolun yaxınlığı, JASMİN PARK YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ yeni tikili 9-mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 60-kv.m olan 2 otaq studio mənzil satılır. İşıq, su, qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. İlkin ödəniş 19.000-manat, 15-il 1046-manat, 10-il 1286-manat, 5-il 2068-manat ödəməklə mənzilə sahib ola bilərsiz. Bu günə faizsiz qalıq borc 97.375 manatdır. Mənzil binanın daxili ipotekasındadır. Binanın 1 ədəd lift sistemi, kameralar vasitəsi ilə müşahidəsi, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur. Yaşam üçün əhəmiyyətli obyektlər binanın yaxınlığındadır. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Şirkət komissiyası mənzilin ümumi dəyərinin 1 %-i təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

311 AZN/m²

Ortadan 82.6% sərfəli

Rayon ort: 1,793 AZN/m²

Saray

1 793 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +4.20%

Aktiv: 1545 Yeni: 416 Tələb: Aşağı
10 270 EUR
19 000 AZN
Kupçalı
P

Polad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi