Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 48 m²

Bakı, Suraxanı · yeni günəşli · YeniEmlak.AZ

Satış EML-100754 3
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

48.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Təsvir

Suraxanı rayonu ,Yeni Günəşlidə 9 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsi , 48kv\m, 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə təmirli mənzil təcili olaraq satılır. Mənzil bütün infrastrukturlara yaxındır.(bağça ,məktəb marketlər) .Bütün kommunalları qaydasındadır : su , işıq ,internet ,istilik sistem mərkəzi . binada yeni lift quraşdırılıb. SƏNƏDİ : ÇIXARIŞ. İPOTEKAYA YARARLIDIR. OFİSİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,250 AZN/m²

Ortadan 17.8% baha

Rayon ort: 1,910 AZN/m²

Suraxanı

1 910 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.30%

Aktiv: 3333 Yeni: 856 Tələb: Aşağı
108 000 AZN
Təmirli Kupçalı
D

Dilbər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi