Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 46 m²

Bakı, Yasamal · Nəriman Nərimanov pr. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-121292 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

46.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT ! ! ! DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ ! ! ! HƏM ŞƏXSİ YAŞAYIŞ, HƏM DƏ KİRAYƏ ÜÇÜN İDEAL VARİANT ! ! ! . Mərkəzi Parkın və Statistika Dairəsinin yanında yerləşən Stalinka layihəli binada 2 otaqlı, təmirli mənzil satılır. 1 otaqdan 2 otağa 1-ci işıqla düzəlib və bütün otaqların pəncərəsi var. . Mənzil şəxsi yaşayış üçün keyfiyyətli təmir olunub. Kombi istilik sistemi mövcuddur. Döşəməsi parketdir. . Komissiya 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,435 AZN/m²

Ortadan 17.1% baha

Rayon ort: 2,933 AZN/m²

Yasamal

2 933 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
158 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
F

Famil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi