Satılır torpaq sahəsi 62 m²

Bakı, Şüvəlan · Şüvəlan qəsəbəsi · Bina.Az

Satış EML-192192 9

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Torpaq

Ümumi sahə

62.00m²

Təsvir

Shuvalan – Qala magestrali, yolun kenari, umumi sahesi 62 ot olan torpaq sahesi satilir. Dash hasari, komunikasiyya (qaz, su, ishiq) xetleri cekilib, erazide yaxshi temirli ev var, agaclar ekilib. Erazini 2 hisseye bolmek mumkundur, obyekt ucun ideal variantdir. Butun senedler qaydasindadir CIXARISH (kupca) var.

Магистраль Шуваланы – Гала, у дороге, продаётся земельный участок обшей площадью 62 сот. Каменный забор, коммуникация (газ, свет, вода) проведена, на участке есть дом с хорошим ремонтом, много деревьев. Участок можно разделит на 2 части, отличный вариант для объекта. Все документы в порядке имеется ЧЫХАРЫШ (купчая).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

30,000 AZN/m²

Ortadan 278.4% baha

Rayon ort: 7,928 AZN/m²

Şüvəlan

7 928 AZN/m²

Son 6 ay: -33.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -55.60%

Aktiv: 2143 Yeni: 286 Tələb: Aşağı
1 094 118 USD
1 860 000 AZN
M

Məhərrəm m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi