Satılır obyekt 1340 m²

Bakı, Nərimanov · Aşıq Molla Cümə k. · Bina.Az

Satış EML-202541 2
12 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Obyekt

Ümumi sahə

1340.00m²

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Продажа от собственника

Посредникам не беспокоить

Информация об объекте

Район Нериманов Отдельно стоящее здание, 6 этажей Площадь 1470 кв. м Сертификат Купча Земельный участок в частной собственности Количество комнат: 24 Дополнительно Президентский этаж На каждом этаже есть санузел и мини-кухня Подземный паркинг Отдельный интернет, вода, газ, свет Канализация: единая Лифт от -1 до +6 этажей На каждом этаже отдельная вентиляция И другие преимущества В настоящее время объект сдан в аренду компании «Боюк Холдинг» на длительный срок Имеются комфортные условия для парковки Идеальный ремонт

Реальному покупателю беспокоиться не о чем Больших скидок не будет!!!

Sahibinen satiş

Vasiteciler narahat etmesinler

obyekt haqqinda melumat

Nerimanov r-nu Ayri tikili bina 6 mertebe sahesi 1470 kv sened Kupca torpaq ozel Otaq sayi 24 elave olaraq Prezident mertebesi her mertebenin s/q ve mini metbexi var yer alti parking ayri İntirnet - su -qaz -işiq kanalizasiya hetti lift -1 den + 6 mertebeye qeder Her mertebenin ayri havalandirmasi var ve s ustunlukleri hazirda real ve uzun mudetli Boyuk Holding terefinden icarede olan obyekti rahat parking şeraiti var ideal temirlidir

Real alici narahat etsin Boyuk endirim olmayacaq !!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

5,731 AZN/m²

Ortadan 46.5% baha

Rayon ort: 3,912 AZN/m²

Nərimanov

3 912 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.00%

Aktiv: 17225 Yeni: 6267 Tələb: Aşağı
4 151 351 EUR
7 680 000 AZN
Təmirli
A

Anar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi