Satılır 8 otaqlı həyət evi 700 m²

Bakı, Nizami · Məmməd Şərifi küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194589 3
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

700.00m²

Otaq sayı

8

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

• ÇOX TƏCİLİ SATILIR DƏYƏRİNDƏN UCUZ • İnci Şasdlıq Sarayı - ın yanında • TAM PAKET ÇIXARIŞ ✅ • REAL ALICIYA ENDİRİM DÜŞÜNÜLÜR • Hörmətli Müştərilər Sizə, • Nizami rayonu Qara Qarayev qəsəbəsində yerləşən 3 mərtəbəli Villa təklif edirəm. • İnvestisiya üçün ideal təklif.Obyekt kimi də istiadəyə vermək olar. • Ümumi 700 kv olan 3 mərtəbəli bu Villa 8 otaqdan ibarətdir. • Yolu asfalt.Kanalizasiya sistemi mövcuddur. • 3 sot • Qaz Su İşıq Daimi • Hər mərtəbədə ayrıca hamam–tualet və girişində geniş hall • Evin altında böyük zirzəmi (3-cü mərtəbə oradır.Qaraj kimi istifadə də olar) • Yerləşim olaraq çox yaxşı yerdədir. • Ətrafda ehtiyac olacaq bütün iaşə obyektləri mövcuddur. • Əlavə məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın. • WhatsApp da Aktivdir. • Ofis Xidmət Haqqı 1%...

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

600 AZN/m²

Ortadan 80.1% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
247 059 USD
420 000 AZN
Kupçalı
А

Амар Гулиев

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi