Satılır 8 otaqlı həyət evi 280 m²

Bakı, Xətai · Sahib Hümbətov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-176473 14
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

280.00m²

Otaq sayı

8

Torpaq sahəsi

7.00 sot

Təsvir

Xətai rayonu, Həzi Aslanov qəsəbəsində 2 mərtəbəli villa – satışda! Asiman ş/s yaxınlığında, sakit və prestijli ərazidə yerləşən 8 otaqlı villa. 7 sot torpaq 280 kv.m yaşayış sahəsi Çıxarış (torpaq + ev) Plan: 1-ci mərtəbə: 40 kv.m mətbəx, 45 kv.m zal, 1 yataq otağı, sanitar qovşaq 2-ci mərtəbə: 4 yataq otağı, zal, sanitar qovşaq Zirzəmi mövcuddur Həyət: Yay mətbəxi, naves 70 kv.m ayrıca ev 2 giriş 2 sot torpaq ayrıca çıxarışlı (ayrıca satıla bilər) Kommunikasiya: Qaz, su, işıq daimi, kombi sistemi Yaşayış və investisiya üçün ideal seçim.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,250 AZN/m²

Ortadan 24.8% sərfəli

Rayon ort: 2,992 AZN/m²

Xətai

2 992 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
370 588 USD
630 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Azər Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi