Satılır 7 otaqlı həyət evi 410 m²

Bakı, Suraxanı · Suraxani r. Qaracuxur q. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198673 7
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

410.00m²

Otaq sayı

7

Torpaq sahəsi

6.00 sot

Təsvir

Ev deyerinden çox ucuz satilir, Əşyalar daxil içi dolu verilecek, avtomatik darvaza sistemi ve heyeti,çölu her terefden kameralar var. Marşrut xetdinin tam yaxinliği. Sened 2000ci il belediye qeydiyyati, Əmlak ve torpaq vergi ödenişi..

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

610 AZN/m²

Ortadan 68.1% sərfəli

Rayon ort: 1,911 AZN/m²

Suraxanı

1 911 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.20%

Aktiv: 3674 Yeni: 1056 Tələb: Aşağı
135 135 EUR
250 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
Ə

ƏLəs

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi