Satılır 7 otaqlı həyət evi 255 m²

Bakı, Xəzər · Buzovna qəsəbəsi, Əli Ayağı Məscidinin yaxınlığı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193402 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

255.00m²

Otaq sayı

7

Torpaq sahəsi

15.00 sot

Təsvir

Ev monolit betonla, qaya üzərində tikilib, dəniz mənzərəlidir. 1-ci mərtəbədə zal, 2 otaq, sanitar qovşağı (s/q) və çamaşırxana var. Birbaşa baxçasına çıxışı var. 2-ci mərtəbədə zal, 3 otaq, mətbəx və s/q var. 2 yataq otağının daxilində ayrıca s/q+ları var. Hər bir otaqdan eyvana çıxış var. 3-cü mərtəbə üçün tikintiyə icazə nəzərdə tutulub. Həyətində mühafizə üçün 2 otaqlı və s/q olan ev var. Ayrıca yay mətbəxi var. 2 maşınlıq qarajı, əlavə isitmə üçün kombi sistemi, isti pol, su filtirləri, şirin su, mühafizə kamera sistemi (15 ədəd kamera), ayrıca generator-stablizator otağı var. 1-ci mərtəbə torpağa bitişik deyil. Sənəd paket kupçadır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,333 AZN/m²

Ortadan 50.6% baha

Rayon ort: 2,214 AZN/m²

Xəzər

2 214 AZN/m²

Son 6 ay: +33%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +33.50%

Aktiv: 2473 Yeni: 512 Tələb: Aşağı
850 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Səbuhi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi