Satılır 7 otaqlı həyət evi 180 m²

Bakı, Binəqədi · İlham Hacıyev küc · Ev10.Az

Satış EML-202837 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

180.00m²

Otaq sayı

7

Torpaq sahəsi

4.00 sot

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Binəqədi rayonu M.Rəsulzadə qəsəbəsi İlham Hacıyev kücəsi İnci uşaq baxcası və Araz Marketin yaxınlığında 4 sotun icərsində 2 mərtəbə 7 otaq sahəsi 180 kvm olan təmirli əşyalı həyət evi satılır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,417 AZN/m²

Ortadan 40.1% sərfəli

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
150 000 USD
255 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi