Satılır 6 otaqlı mənzil 240 m²

Bakı, Sahil qəs. · Azadlıq pr, ev 5 , 3-cü mərtəbə. · Bina.Az

Satış EML-196334 2
5 dəq piyada Sahil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

240.00m²

Otaq sayı

6

Mərtəbə

3 / 4

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Ekskluziv teklif! BARTER VARIANTI MUMKUNDUR.

Sabail rayonunda, Hokumet evinin arxasinda (U.Hacibeyli ve Azadliq pr. kesishmedinde) 4 mertebeli arxitektur binanin 3-cu mertebesinde yerleshen 240 kvm temirli menzil satilir. Menzilde 6 otaq, 2 sanitar qovshagi, 1 texniki otaq, ve 2 eyvan movcuddur. Tavanin hundurluyu 5 m. arxitektur ve original uslubda naxishlar qorunub saxlanilib. Bulvardan cemi 200 metre, Sahil metrosundan 300 metre aralida yerleshen bina hem yashayish, hem kiraye, hem de obyekt (mini otel, ofis) uchun ideal variantdir. Blokda kodla seyf qapi ve lift var. (real alicilara real endirim edile biler)

 

Эксклюзивное предложение. ВОЗМОЖЕН БАРТЕР.

Сабаильский район, за Домом Правительства (перекресток Азадлыг / У.Гаджибеков), 3-й этаж 4 этажного арxитектурного здания. 240 квм. В квартире 6 комнат, 2 санузла, 1 техническая комната, 2 балкона. Высота потолка 5 метров, все архитектурные узоры сохранены в оригинальном виде. 200 метров от Бульвара, 300 метров от метро Сахиль. Квартира идеально подходит как для проживания, так и сдачи в аренду (мини отель, офис тд.). В блоке имеется лифт и сейфовая дверь. Для реальных покупателей возможны скидки. 

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,792 AZN/m²

Ortadan 19.7% sərfəli

Rayon ort: 4,724 AZN/m²

Sahil qəs.

4 724 AZN/m²

Son 6 ay: -3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -15.20%

Aktiv: 1362 Yeni: 314 Tələb: Aşağı
910 000 AZN
Təmirli
S

Sevda xanım.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi