Satılır 6 otaqlı mənzil 150 m²

Bakı, İnşaatçılar · Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsi · Bina.Az

Satış EML-201864 2
14 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

6

Mərtəbə

1 / 5

Təmiri

Təmirli

Təsvir

📍 Ünvan: İnşaatçılar metrosuna piyada 5 dəqiqəlik məsafə, Yasamal Rayon Mühafizə İdarəsinin yanı. 🏢 Bina: 5 mərtəbəli köhnə tikili. ⬇️ Mərtəbə: 1-ci mərtəbə (yerdən hündür/bel-etaj). 📐 Sahə: 150 kv.m. 🛏️ Otaq sayı: Rəsmi 6 otaq + 2 artırma (ümumilikdə 8 otaq). 🚿 Sanitar qovşağı: 2 ədəd. 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça). 📞 Əlaqə: Yalnız real alıcıların narahat etməsi xahiş olunur. Evi əyani görmək və əlavə suallarınız üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,767 AZN/m²

Ortadan 38.3% sərfəli

Rayon ort: 2,865 AZN/m²

İnşaatçılar

2 865 AZN/m²

Son 6 ay: +10.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +3.70%

Aktiv: 6272 Yeni: 2182 Tələb: Aşağı
143 243 EUR
264 999 AZN
Təmirli
S

Səbinə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi