window.initLightboxSwiper())">
1/1
1/1
Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Mənzil
Ümumi sahə
140.00m²
Otaq sayı
6
Mərtəbə
2 / 2
Təmiri
Təmirli
Təsvir
2sotda 6 otaqli qaz su isiq var vifi butun seraiti rasotkalarina kimi qoyulub real alicya endirim olacaq
Xəritə
Bazar analitikası
557 AZN/m²
Ortadan 74.6% sərfəli
Rayon ort: 2,192 AZN/m²
2 192 AZN/m²
Son 6 ay: -18.9%
Rayon orta qiymət
Artim
Son 3 ay: +5.20%
Aktiv: 846
Yeni: 211
Tələb: Aşağı
45 882 USD
78 000 AZN
Təmirli