Satılır 6 otaqlı həyət evi 91 m²

Abşeron, Mehdiabad · Abşeron rayon Mehdiabad qəsəbəsi mərkəz · YeniEmlak.AZ

Satış EML-206537 7

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

91.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

1.70 sot

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Mehdiabad qəsəbəsində həyət evi satılır Mehdiabad qəsəbəsi mərkəzində 1.7 sotun içində yerləşən 6 otaqlı həyət evi satılır. Ev 2 hissədən ibarətdir: ✔ 3 otaq bir tərəfdə ✔ 3 otaq ayrıca girişlə ✔ Ümumi sahə 91 kv.m ✔ Qaz, su, işıq daimidir ✔ Məktəbə, marketə və dayanacağa yaxındır ✔ Həyəti var Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

736 AZN/m²

Ortadan 76.7% sərfəli

Rayon ort: 3,159 AZN/m²

Mehdiabad

3 159 AZN/m²

Son 6 ay: -16.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.20%

Aktiv: 411 Yeni: 103 Tələb: Aşağı
36 216 EUR
67 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Asif

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi