Satılır 6 otaqlı həyət evi 300 m²

Bakı, Şüvəlan · Şüvəlan qəs. · Bina.Az

Satış EML-190140 6

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

300.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

7.00 sot

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Shuvalan qesebesi, BRAVO yaxinligi, Guney Azerbaycan kucesi, 7 sotun icinde 2 mertebeli, umumi sahesi 300 kv m olan shexsi mulk satilir. Yaxshi temir, 6 otaq, 2 metbex, qurashdirilmish metbex mebeli, qaz, su, ishiq daimidir, istilik sistemi kombi, heyetde meyve agaclari. Butun senedler qaydasindadir torpagin ve evin CIXARISHI var.

Шувеляны, рядом с BRAVO, улица Гюней Азербайджан, продаётся 2 – х этажная частная собственность обшей площадью 300 кв. м построенная на 7сотках. Хороший ремонт, 6 комнат, встроенная кухонная мебель, газ, вода, свет круглосуточная, отопительная система комби, во дворе посажены фруктовые деревья. Все документы в порядке, имеется ЧЫХАРЫШ (купчая) на землю и дом.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

900 AZN/m²

Ortadan 88.6% sərfəli

Rayon ort: 7,889 AZN/m²

Şüvəlan

7 889 AZN/m²

Son 6 ay: -33.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -59.20%

Aktiv: 2304 Yeni: 388 Tələb: Aşağı
158 824 USD
270 000 AZN
Təmirli
M

Məhərrəm m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi