Satılır 6 otaqlı həyət evi 250 m²

Bakı, Zabrat · Zabrat qəs. · Tap.Az

Satış EML-248178 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

250.00m²

Otaq sayı

6

Təsvir

OZUNE TIKILMIS EV! Sabuncu rayonu Zabrat qesebesinin merkezinde 81 sayli mektebin yaxinliginda marsrutun ,yolun,baxcanin 1 deq.mesafesinde 5 sot torpaq sahesinde qanuni tikili 250 kvm.2 mertebeli 6 otaqli ev satilir.Saygaclari var.Bu erazide torpagin 1 sotu 20000AZN dir. Sened Kupca Xususi mulkiyyet f.y.s.torpaglaridir. Qiymet 300.000AZN. Real aliciya endirim olacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,200 AZN/m²

Ortadan 35.9% sərfəli

Rayon ort: 1,873 AZN/m²

Zabrat

1 873 AZN/m²

Son 6 ay: +34.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +102.40%

Aktiv: 472 Yeni: 204 Tələb: Aşağı
300 000 AZN
A

Aygün Xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi