Satılır 6 otaqlı həyət evi 250 m²

Abşeron, Saray · Dairevi yol · YeniEmlak.AZ

Satış EML-210366 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

250.00m²

Otaq sayı

6

Torpaq sahəsi

3.00 sot

Təsvir

Apseron rayonu Saray qesebesinde baki dairevi yolun uzerinde vazin kuruqu deyilen erazide yukseklikde villalar mehellesinde su ambarina menzeresi olan 2 mertebeli villa satilir villa 3 sotda yerlesir villa super temirlidir şexsi istiade ucun bahali ve keyfiyetli materiallarla insa olunub mertebeler arasi beton manalitdir hemde villa bahali ve keyfiyetli materialarla tam muasir formada temir olunub villada temirden sonra yasayis olmayib villada xol metbex sanqovsax kafel metlax isti poldur villa in col fasat hissesi keramika das dir yer tamet dasdir villanin genis ve rahat heyeti var villa yerlesen erazi bahali ve elitni erazidir mekteb baxca ticaret obyektleri yaxinliqda yerlesir real alici ile qiymetde razilasmaq olar

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,000 AZN/m²

Ortadan 42.1% sərfəli

Rayon ort: 1,727 AZN/m²

Saray

1 727 AZN/m²

Son 6 ay: -21.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.50%

Aktiv: 1512 Yeni: 390 Tələb: Aşağı
250 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Baku New City Dasinmaz Əmlak

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi