Satılır 5 otaqlı yeni tikili 306 m²

Bakı, Yasamal · Elmlər metrosu,İsmayıl bəy Qutqaşınlı küçəsi,Nərimanov heykəlinin yaxınlığında,Altes Plazanın yaxınlığında · YeniEmlak.AZ

Satış EML-250740 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

306.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

15 / 18

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Elmlər metrosu,Nərimanov heykəlinin yaxınlığında yeni tikili 18 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində 5 otaq DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ mənzil satılır.Mənzil 2 evin birləşməsidir (2 otaq və 3 otağın birləşməsi).Qaz,su,işıq təchizatı daimidir.KUPÇA var.Binada daim işlək liftlər və 24 saat muhafizə xidməti var.Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın..

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,353 AZN/m²

Ortadan 19.7% sərfəli

Rayon ort: 2,929 AZN/m²

Yasamal

2 929 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
720 000 AZN
Kupçalı
F

Fərid bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi