Satılır 5 otaqlı yeni tikili 225 m²

Bakı, Xətai · Fəzail Bayramov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-066597 3
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

225.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

3 / 24

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI.. Xətai r, Xetai metrosu və Bakı Eylence Merkezinin yanı 24 mərtəbəli yeni tikilinin 3cü mərtəbəsində qanuni 5 otaqdan 4 otağa düzəlmiş ümumi sahəsi 225 kvm olan mənzil satılır. Ev tam kameralasdirilib.Hamam otaqlari ve giris isti dösemedir. Bina 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik xidməti ilə təmin edilmişdir.Binanın səliqəli və qapalı həyəti, yeraltı parkinqi var. Binada sakinlərin təhlükəsizliyi və istirahəti üçün hər bir şərait mövcuddur. Çox gözəl həyəti: uşaq meydancası, idman meydançası, besedkalar mövcuddur. Çox sakit həyət.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxında məktəblər, baxça, supermarketlər, klinikalar, metro və avtobus dayanacaqları və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Şirkət haqqı müstərı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,444 AZN/m²

Ortadan 18% sərfəli

Rayon ort: 2,981 AZN/m²

Xətai

2 981 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
323 529 USD
550 000 AZN
Kupçalı
N

Nicat m

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi