Satılır 5 otaqlı mənzil 267.5 m²

Bakı, Nizami · Şamil Əzizbəyov küçəsi · Bina.Az

Satış EML-191354 2
4 dəq piyada Nizami metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

267.50m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

7 / 15

Təsvir

***MALİBO RESİDENCE*** ***DƏNİZ VƏ ŞƏHƏR BAXIŞLI*** ***QANUNİ 5 OTAQ*** _________________________

Şəhərin prestijli yaşayış komplekslərindən biri olan Malibu Residence-də qanuni 5 otaqlı, geniş və yelçəkən layihəli mənzil satılır.

Mənzil tam skvaznoydur (yelçəkən), həm dənizə, həm də şəhərə möhtəşəm baxışı var. Sahəsi 267.5 kv.m-dir. Azad layihə olduğu üçün istəyə uyğun dizayn etmək mümkündür.

Bu qiymətə kompleksdə alternativ mənzil yoxdur!!!.

Sənəd çıxarışdır (kupça) və ipotekaya yararlıdır.

Real alıcı ilə qiymətdə razılaşma olacaq.

Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xidmət haqqı 1% alıcı tərəfdən.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,879 AZN/m²

Ortadan 6.2% sərfəli

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
452 941 USD
770 000 AZN
H

Heydər bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi