Satılır 5 otaqlı mənzil 120 m²

Bakı, Binəqədi · Cəfər Xəndan küç · Bina.Az

Satış EML-186145 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

8 / 9

Təmiri

Təmirli

Təsvir

AZADLIQ NETROSU KUPÇALI ÌPOTEKAYA YARARLI

Layihə: Leninqrad Otaq: 5 (4ə düzəlmə) Sahə: 120kv Mərtəbə:8/9 Ətraflı: Mənzil təmirlidir, orta blokda yerləşir, istilik sistemi mərkəzidir.Sanitar qovşağı ayrıdır.2 eyvanı var. Ərazisində məktəb, baxça, marketlər,metro mövcuddur. *************** Ünvan: Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küç, Azadlıq metrosu yaxınlığında, qoşa zapravkaya çatmamış yolun sağında, Vorovski dairəsinə yaxın.

Ətraflı məlumat üçün zəng və ya WhatsApp. OFİS HAQQI 1 % TƏŞKİL EDİR.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,542 AZN/m²

Ortadan 8.9% baha

Rayon ort: 2,334 AZN/m²

Binəqədi

2 334 AZN/m²

Son 6 ay: -4.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -15.60%

Aktiv: 4257 Yeni: 865 Tələb: Aşağı
305 000 AZN
Təmirli
M

Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi