Satılır 5 otaqlı mənzil 120 m²

Bakı, Əhmədli · Əhmədli qəs. · Tap.Az

Satış EML-091802 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

5

Təsvir

Əhmədli, Tusi küçəsi 62 saylı marşrutun son astanovkasına yaxın, leni̇nqrad proyektli orta blok 9/5-ci mərtəbəsi tam 5 otaqlı mənzil satılır. H.Aslanov metrosuna 10-12 dəq. piyada məsafə olar. Sənəd kupça. OFİS XİDMƏTİ 1% TƏŞKİL EDİR ALICIDAN.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,667 AZN/m²

Ortadan 39.3% sərfəli

Rayon ort: 2,744 AZN/m²

Əhmədli

2 744 AZN/m²

Son 6 ay: +1.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.40%

Aktiv: 3508 Yeni: 1217 Tələb: Aşağı
117 647 USD
200 000 AZN
İ

İlqar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi