Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 170 m²

Bakı, Nərimanov · atatürk pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-181353 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

170.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

2 / 5

Təsvir

Mənzil Ayna Sultanov Parkı yaxınlığında, Atatürk Parkı mənzərəli ərazidə yerləşir. Gənclik metrosu və Azadlıq prospekti metrosu stansiyalarına yaxın məsafədədir. Mənzil haqqında məlumat: Mərtəbə: 5/2 Otaq sayı: 5 otaq 22 metrlik geniş balkon, tam Atatürk parkına panoramalı mənzərə Tam təmirli və yaşayış üçün hazır İstilik sistemi: Kombi Sənəd: Kupça (çıxarış) Mənzil obyekt kimi istifadə üçün də uyğundur Əlavə məlumat: Real müştəri ilə qiymətdə razılaşma mümkündür Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,224 AZN/m²

Ortadan 42.9% sərfəli

Rayon ort: 3,897 AZN/m²

Nərimanov

3 897 AZN/m²

Son 6 ay: -18.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
222 353 USD
378 000 AZN
Təmirli Kupçalı
F

Fərid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi