Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 130 m²

Bakı, Şəhər mərkəzi · Emlak.Az

Satış EML-072219 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

5 / 9

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR

Mənzil Xüsusiyyətləri:

Ünvan: 8-ci mikrorayon, İbrahimpaşa Dadaşzadə küçəsi

Metroya yaxınlıq: Azadlıq metrosuna piyada cəmi 1 dəqiqəlik məsafə

Layihə: Leninqrad layihəli, 9 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsi, orta blok

Otaq sayı: Radnoy 5 otaqdan 4 otağa düzəldilib, zal genişləndirilib

İstilik sistemi: Mərkəzi

Kommunal xidmətlər: Qaz, su, işıq daimidir

Sənəd: Kupçalı, ipoteka üçün yararlıdır

Ərazi və İnfrastruktur:

Təhsil müəssisələri: Yaxınlıqda məktəb və uşaq bağçası

Ticarət obyektləri: Böyük supermarketlər və gündəlik ehtiyaclar üçün əlverişli infrastruktur

Nəqliyyat: Aktiv marşrut xətləri mövcuddur

Əlavə üstünlüklər:

Futbol meydançası

Besetka və oturacaqla

Uşaq meydançası

Parklama yeri

Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz.

Əlaqədar şəxs: MirSamir bəy

Ofis haqqı: 1 faiz təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,254 AZN/m²

Ortadan 18.1% sərfəli

Rayon ort: 2,752 AZN/m²

Şəhər mərkəzi

2 752 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0%

Aktiv: 501 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
293 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mətbuat Filialı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi