Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 125 m²

Bakı, Nizami · Xalqlar Dostluğu · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198798 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

125.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

3 / 9

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Təsvir

Mənzil Xalqlar Dostluğu metrosuna piyada məsafədə, Sərhədçi İdman Kompleksinin Yanında yerləşir. - Qanuni 5 otaq ( 4 otağa qonağ otağı böyüdülərək düzəldilib ) Kiyev Layihə, Orta blok Yeni təmirlidir, Yaşayış Olmayıb, İstilik sistemi kombi - Ərazi baxımından çox əlverişlidir: metro, məktəb, bağça, marketlər və digər iaşə obyektləri piyada məsafəsindədir. Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,232 AZN/m²

Ortadan 27.3% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 9697 Yeni: 2806 Tələb: Aşağı
279 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nureddin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi