Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 120 m²

Sumqayıt, 9-cu mikrorayon · Sumqayıt.9-cu mikrorayon · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199004 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

4 / 5

Təsvir

Sumqayıt ş. 9-cu mikrorayon 5/4-də 5 otaqlı leninqrad layihəli mənzil satılır. 3 eyvanı (3m, 6m və 9m) var. Qaz, su və işıq daimidir. Kombisi var.Sənədləri qaydasındadır, çıxarışlı(kupçalı) mənzildir. Xahiş olunur real alıcılar müraciət etsinlər. Real alıcıya endirim olunacaq.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,358 AZN/m²

Ortadan 47.1% sərfəli

Rayon ort: 2,569 AZN/m²

9-cu mikrorayon

2 569 AZN/m²

Son 6 ay: +34.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +1.30%

Aktiv: 1037 Yeni: 270 Tələb: Aşağı
95 882 USD
163 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vasitəçi-Nail

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi