Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 120 m²

Bakı, Suraxanı · Suraxanı Rayonu Qaraçuxur Qəsbəsi Muxtar Fətəliyev Tatlı Un Məmulatları · YeniEmlak.AZ

Satış EML-160325 2
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

7 / 9

Təsvir

!!! TƏCİLİ GÖZƏL FÜRSƏT !!! Suraxanı Rayonu Qaraçuxur Qəsbəsi Muxtar Fətəliyev Tatlı Un Məmulatların Yanında Qanuni 5 Otaqlı Mənzil Satılır. Mərtəbə 9/7. Orta Blok Orta Mənzil Kombi sistemi var. Hamam tualet istipoldu. Barter ancaq qaracuxurda həyət evi bə ya torpaqla mümkündür Qaz,su,işıq daimidir. İstilik sistemi mərkəzidir. Layihə Leninqrad (ipotekaya yararlıdır). Sənəd çıxarış (kupça). Bina infrastruktur cəhətdən əlverişli ərazidədir. Yaxınlığında məktəblər, baxça, supermarketlər, bazar və s. mövcuddur. Komissiya haqqı 1 % təşkil edir. Hər gün saat 09:00 dan etibarən əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,650 AZN/m²

Ortadan 13.6% sərfəli

Rayon ort: 1,910 AZN/m²

Suraxanı

1 910 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.30%

Aktiv: 3333 Yeni: 856 Tələb: Aşağı
198 000 AZN
Təmirli Kupçalı
B

Bəhruz Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi