Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 102 m²

Bakı, Binəqədi · Qabil Süleymanov kücəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196486 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Köhnə tikili

Ümumi sahə

102.00m²

Otaq sayı

5

Mərtəbə

3 / 5

Təsvir

Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi Avtovaqzal metrosuna piyada 5dəqiqəlik məsafədə 5mərtəbəli daş binanın 3-cü mərtəbəsində 5otaqdan 4otaqa düzəlmə orta təmirli cıxarışlı mənzil satılır.Mərkəzi istilik sistemi.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,775 AZN/m²

Ortadan 24.9% sərfəli

Rayon ort: 2,364 AZN/m²

Binəqədi

2 364 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
106 471 USD
181 000 AZN
Təmirli Kupçalı
D

Daşqın

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi