Satılır 5 otaqlı həyət evi 340 m²

Bakı, Xəzər · Xezer r-n Zagulba qes. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198362 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Ev / Villa

Ümumi sahə

340.00m²

Otaq sayı

5

Torpaq sahəsi

20.00 sot

Təsvir

Kupcali.Zaqulbada denize yaxin 3 mertebeli villa satilir.. 2+1 (mansar)mertebeli,20 sotun icinde, 5 otaqli ela temirli villa satilir. qaz,su,isiq daimidir. Heyetde bar veren meyve agaclari var.Senedleri qaydasindadir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,706 AZN/m²

Ortadan 22.9% sərfəli

Rayon ort: 2,214 AZN/m²

Xəzər

2 214 AZN/m²

Son 6 ay: +33%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +33.50%

Aktiv: 2473 Yeni: 512 Tələb: Aşağı
313 514 EUR
580 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mehman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi